Uitzetting karper op de Elshoutse wielen

terug naar overzicht

Maandag, 16 maart 2020

Op woensdag 19 februari heeft de karperafdeling van H.S.V. Visscherslust Waalwijk een onderhoudsuitzetting van schubkarper uitgevoerd.

Met de grootste zorg is Special Carp als viskweker gekozen voor de levering van kwalitatieve karper met een mooie bouw en goede groeipotentie. Net als voorgaande uitzettingen was deze ook weer een bijzondere uitzetting. Dezekeer niet op maandagochtend maar op woensdagavond. 

Erik Hakvoort is met Bart Spruijt de karpers gaan ophalen bij de viskweker en arriveerde bij de Elshoutse wielen rond 22:15 uur. Roeland en Lars Verhoeven hadden op dat moment de foto en weegopstelling bij de Elshoutse wielen opgezet, dit om alles zo snel en spoedig mogelijk te laten verlopen. Rond 00:30 waren alle karpers gefotografeerd en gewogen en zijn we met tevreden gevoel naar huis gegaan.

Van de karpers zijn foto's gemaakt die te bekijken zijn in de fotobibliotheek.

Van de uitzetting is tevens een filmpje gemaakt, veel kijkplezier!


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies